Malgrà resistenzas ed encunter la paisa dal particularissem regiunal ha La Quotidiana fullà via passa 20 onns a l’unitad uschè necessaria en la pitschna cuminanza rumantscha. Ella ha dà a quella ina ferma vusch, lunsch sur ses cunfins tradiziunals or.

Quai è surtut il merit dal schefredactur Martin Cabalzar. Nus engraziain ad el per l’engaschament e la perseveranza. Ils resultats cuntanschids obligheschan vinavant - per amur da la chaussa ed en solidaritad envers Martin Cabalzar.

Cun relaschar il schefredactur fa la Somedia SA quai ch’interpresas fan: ella metta ses interess economics en il center e fa squitsch. Nus na la vulain betg reproschar che realisar La Quotidiana è bain stà per ella mo ina lavur sco bleras autras era. Tuttina astg’ ins spetgar ch’ella porschia maun, almain per ina soluziun transitorica fin ch’ins chatta ina nova via a lunga vista, quai era ord responsabladad envers ses schefredactur da La Quotidiana.

Nus engraziain al Cussegl federal per sia resposta positiva sin l’interpellaziun dal cusseglier naziunal Martin Candinas e per sia prontadad da sa gidar, sch’il chantun Grischun e la Lia Rumantscha fan er quai. Uss è perquai il mument gist da sa metter ensemen e realisar per La Quotidiana in’organisaziun purtadra rumantscha, messa en discussiun gia questa primavaira.

Ina gasetta dal di – stampada ed en l’avegnir era online - è indispensabla per la Rumantschia per preschentar sia vita, defender ses interess e per derasar e sviluppar ses linguatg. Nus appellain perquai a la Lia Rumantscha, al chantun Grischun ed a la Confederaziun da prender lur responsabladad per quest project.

Responsabels per il futur da La Quotidiana essan dentant surtut nus sezs. Perquai in ferm appel a tuttas Rumantschas, a tuts Rumantschs: sustegnai quest appel cun al signar cun Voss num. Ed abunai e legiai La Quotidiana!

Ils iniziants:
Hans Caprez, Castrisch; Bernard Cathomas, Cuira; Giusep Nay, Valbella; Maria Cadruvi, Ruschein; Gion-Andri Cantieni, Turitg

Emprimas suttascripziuns (en urden alfabetic):
Luzi Battaglia, Fürstenau/Farschno; Ciril Berther, Oetwil sper la Limmat; Duri Bezzola, Scuol; Flurin Bundi, Turitg; Martin Bundi, Cuira; Claudia Cadruvi, Uznach; Iso Camartin, Turitg; Giusep Capaul, Mustér; Corina Casanova, Tarasp; Flurin Caviezel, Cuira; Cristian Collenberg, Cuira; Dumeni Columberg, Mustér; Walter Decurtins, Trun; Barbla Etter, Thun; Yvonne Gienal, Glion; Jacques Guidon, Zernez; Chasper Pult, Pasqual; Hans-Peter Schreich, Valchava; Rina Steier-Peduzzi, Savognin

Jau vi signar

Tut las 1809 suttascripziuns enfin ussa:
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
Andreas Affentranger, Wynau
Aluis Albin, Curaglia
Curdin Albin, Cuira
Donat Albin, Trun
Donat Albin, Mustér
Flurina Albin, Lumbrein
Henriette Albin, Egg
Iso Albin, Cuera
Johanna Albin, Curaglia
Laurenzia Albin, Breil
Leander Albin, Tersnaus
Marilena Albin, Lumbrein
Marlise Albin, Schluein
Norbert Albin, Egg
Renzo Albin, Trun
Silvan Albin, Falera
Venanzi Albin, Breil
Rita Albin - Tomaschett, Trun
Silvio Albin - Tomaschett, Trun
Marcus Albin-Simeon, Turitg
Giosch Albrecht, Bad Ragaz
Giosch Albrecht, Bad Ragaz
Rest Paul Albrecht, Camischolas
Rita Albrecht , Schlieren
Adolf Albrecht - Berther, Danis
Annamaria Albrecht - Berther, Danis
Doris Albrecht Mäder, Männedorf
Rosa Albrecht-Valier, Camischolas
Beatrice Alder, Basel
Alexandra Alig, Vrin
Giusep Alig, Vrin - Sogn Giusep
Lucian Alig, Vrin
Marcus Alig, Trun
Mario Alig, Vrin
Flurina Alig-Cajochen, Schluein
Jovita Alig-Caminada, Vrin
Emilia Alig-Schaniel, Rothenbrunnen
Britta Allgöwer, Davos Wolfgang & Lucerna
Angelo Andina , Tschlin
Flavio Andri, Bonaduz
Dumenic Andry, Zuoz
Jachen Andry, scuol
Luca Annoni, San Vittore
Daniel Anrig, Glaruna
Ramon Arbia, Weggis
Johannes Ardüser, Cuira
Aita Arpagaus, Dussnang
Aldo Arpagaus, Cumbel
Armon Arpagaus, Vella
Arnoldina Arpagaus , Cumbel
Benedict Arpagaus, Nossadunnaun/Einsiedeln
Bernadette Arpagaus, Schaan
Leta Arpagaus, Vella
Marcus Arpagaus , Uors
Meinrad Arpagaus, Gams
Monika Arpagaus, Gams
Nadia Arpagaus, Laax
Naomi Arpagaus, Laax
Patrick Arpagaus, Mustér
Pieder Arpagaus, Domat
Regula Arpagaus, Disentis/Mustér
Richard Arpagaus, Jona
Riet Arpagaus, Vella
Rita Arpagaus , Uors
Samuel Arpagaus, Gams
Stella Arpagaus, Laax
Toni Arpagaus, Cumbel
Gion Arpagaus - Cavelti, Sagogn
Augustina Arpagaus - Spescha, Ladir
Giusep Arpagaus - Spescha, Ladir
Gieri Arpagaus-Casanova, Uors
Ursula Arpagaus-Casanova, Uors
Alfonsina Arpagaus-Derungs, Laax
Giorgio Arpagaus-Derungs, Laax
Tresa Arpagaus-Spescha, Jona
Georgina Arquint, Domat
Jon Arquint, Domat
Turtè Arquisch-Sgier, Domat/Ems
Manuel Atanes, San Vittore
Dorina Attinger-Vincenz, Cuira
Michael Attwood, Hitchin GB
Andreas Auer, Zürich
Vincent Augustin, Mon
Marc Autenrieth, Mollis
Gino Babbi-Monn, Pratteln
Irena Babbi-Monn, Pratteln
Flurina Badel, Guarda
Marco Badilatti, Amden
Martina Badrutt, Trin
Manuela Balett, Aarau
Urs Balmer, Bösingen
Regula Balmer-Huonder, Bösingen
Rita Bandli, Schlans
Ursula Bandli, Castrisch
Plasch Barandun, Summaprada
Filipe Barata, Zürich
Giovanni Bargetzi, Domat/Ems
Annalis Bargetzi - Brunner, Domat
Luis Bargetzi -Brunner, Domat
Ludivica Baselgia, Port
Luzi Baselgia, Domat/Ems
Beatrice Baselgia-Brunner, Domat/Ems
Guido Bass, Laax
Roman Bass, Disentis/Mustér
Elisabeth Bass-Nadig, Disentis/Mustér
Gieri Battaglia, Rorschach
Luzi Battaglia, Fürstenau/Farschno
Adelina Baumberger-Derungs, Turitg
Kurt Baumgartner, Kappel
Adalbert Bearth, Rabius
Annina Bearth, Cuera
Fabian Bearth, Rabius
Flavian Bearth, Cumpadials
Gian Andri Bearth, Cumpadials
Giusep Bearth, Sumvitg
Marina Bearth, Sumvitg
Nicole Bearth, Rabius
Otto Bearth, Cumpadials
Reto Bearth, Rabius
Sr. Dagoberta Bearth, Glion
Stefania Bearth, Rabius
Valentin Bearth, Coira
Ursalina Bearth Hobi, Vilters
Amanda Beeli, Sagogn
Fadri Beeli, Sagogn
Gian Marco Beeli, Cuira
Giuanna Beeli, Berna
Andreas Beer, Zernez
Dora Beer, Sevgein
Lucas Beer, Sevgein
Marcel Beer, Rabius
Marcus Beer, danis
Maurus Beer, Sevgein
Pascal Beer, Mustér
Serafin Beer, Bad Ragaz
Serafin Beer, Disentis/Mustér
Thomas Beer, Sevgein
Urs Beer, Stäfa
Marie -Antoinette Beer-Koch , Füllinsdorf
Ottilia Beer-Soliva, Rabius
Antonino Bella , Disentis
Renato Bergamin, Bogn Ragaz
Jan-Andrea Bernhard, Strada i.O.
Arno Berther, Sedrun/Surrein
Beni Berther, Schluein
Catrina Berther, Castrisch
Ciril Berther, Oetwil sper la Limmat
Ciril Berther, Rueras
Claudia Berther, Segnas
Clemens Berther, Segnas
Flurin Berther, Cuera/Mustér
Giusep Berther, Castrisch
Giusep Berther, Camischolas
Linus Berther, Cuira
Lucrezia Berther, Glion
Norbert Berther, Camischolas / Zarcuns
Paulin Berther, Rueras
Placi Berther, Sedrun
Rita Berther, Rueras
Bettina Berther Desax, Lucerna
Barla Berther-Tuor, Rueras
Patrizia Bertogg, Castrisch
Annamengia Bertogg-Caviezel, Castrisch
Petra Betschart, Küssnacht
Duri Bezzola, Scuol
Andrea Bieler, Turitg
Larissa Bieler, Turitg
Peter Binz, Curaglia
Andri Bischoff, Cuoira
Corsin Bischoff, Uster
Jon Bischoff, Casaccia
Nesa Bischoff, Cuoira
Nutal Bischoff, Vuorz
Annalisa Bischoff-Pfister, Waltensburg/Vuorz
Myrijam-Regina Blank, Landschlacht
Letizia Bleisch-Maissen, Necker SG
Gaby Blum, Trun
Roger Blum, Köln
Alfons Blumenthal, Panaduz
Anita Blumenthal, Panaduz
Carmen Blumenthal, Vella
Duri Blumenthal, Degen
Giachen Blumenthal, Ilanz/Glion
Gion Blumenthal, Cuera
Giusep Blumenthal, Domat
Ladina Blumenthal, Vella
Marina Blumenthal, Lenzburg
Martin Blumenthal, Thalwil
Maurus Blumenthal, Rothenburg
Moreno Blumenthal, Vella
Renzo Blumenthal, Vella
Silvana Blumenthal, Vella
Josefina Blumenthal - Cadruvi, Ruschein
Claudia Blumenthal-Cadruvi, Domat
Pia Blumenthal-Monn, Glion
Ulrica Blumer-Vital, Schwanden
Marianna Blöchlinger-Spescha, Oberrieden
Alberto Bondolfi, Turigt
Jovita Bonetti, Andermatt
Eros Bonolini, Glion
Josy Bonolini, Schluein
Annaluisa Bonorand, Cuera
Magdalena Bosshard, Domat/Ems
Gertraud Bracker, Weilheim/ Deutschland
Claudine Brohy, Friburg
Ernst Bromeis-Camichel, Tavau
Curdin Brugger, Sedrun
Alfred Bruni, Trin
Josef Brunner, Ilanz
Kevin Brunold, Surcuolm
Hanspeter Bruns, Cueca
Gian Brüngger, Cuira
Sebastian Brändli, Zürich
Ursula Brändli Capaul, Rueun
Renata Bucher-Brändli, Favugn
Barbla Buchli, Sent
Robert Buchli, Berna
Corinne Buff, Bern
Alexandra Bundi, Glion
Anna Bundi, Curaglia
Beatrice Bundi, Rothenburg
Curdin Bundi, Sagogn
Fadrina Bundi, Glion
Flurin Bundi, Turitg
Gian Bundi, Vella
Giusep Bundi, Flem
Guido Bundi, Curaglia
Ida Bundi, Domat Ems
Josef Bundi, Rothenburg
Martin Bundi, Cuira
Martin Bundi, Sagogn
Martin Bundi, Domat Ems
Mathias Bundi, Zignau
Maurus Bundi, Sagogn
Simon Bundi , Turitg
sora Mengia Bundi, Glion
Romano Buralli-Gossweiler, Turitg
Verena Buralli-Gossweiler, Turitg
Peter Burn , Wohlen b. Bern
Pia Burn , Wohlen b. Bern
Christian Buser, Mellingen
Regula Bücheler, Ardez
Annatina Büchler, Schluein
Bestriice Büchler, Schluein
Manuela Bühler, Winterthur
Nadine Bühler, Maladers
Nicolas Bühler, Wabern
Philipp Bühler, Lantsch
Georgina Bühler-Maissen, Zug
André Bühlmann, Lausanne
Irène Bühlmann, Lausanne
Marita Bürkli, Laax
Tim Bürkli, Laax
Andrea Büsser, St. Gallen
Andres Büsser, St. Gallen
Maurus Büsser, Staufen
Dölf Büsser-Deplazes, Muri
Teresina Büsser-Deplazes, Muri
Madlen Büttler, Ilanz
Alex Bänninger, Stettfurt
Mirjam Bärtsch, Mols
Mario Bärtschi, Chur
Corina Cabalzar, Chur
Corsin Cabalzar, Cumbel
Daniel Cabalzar, Basel
Georg Cabalzar, Castrisch
Gian-Lauro Cabalzar, Lumbrein
Giuli Cabalzar, Lumbrein
Lisa-Maria Cabalzar, Cumbel
Lorena Cabalzar, Lumbrein
René Cabalzar, Chur
Rita Cabalzar, Lumbrein
Silvana Cabalzar, Sumvitg
Thererse Cabalzar, Chur
Pierina Cabalzar-Caminada, Cumbel
Andrea Cabalzar-Kaufmann, Basel
Gabriela Cabalzar-Lombriser, Trun
Flavia Cabrin, Ipsach
Rita Cabrin Perkmann, Ebikon
Claudia Cabrin-Casutt, Falera
Andrea Cadalbert, Turitg
Lea Cadalbert, Domat
Lucia Cadalbert, Rueun
Rita Cadalbert , Cuera
Roland Cadalbert, Domat
Ursula Cadalbert, Sedrun
Renata Cadalbert-Dermont, Domat
Agnes Caderas, Ladir
Bruno Caderas, Ladir
Claudia Caderas, Berna
Gelgia Caderas, Ruschein
Hans Peter Caderas, Ruschein
René Caderas, Köniz
Catrina Cadetg, Pitasch
Leonhard Cadetg, Pitasch
Carin Cadonau, Glion
Conrad Cadonau, Sagogn
Fadri Cadonau, Glion
Gallus Cadonau, Uors la Foppa
Giaronas Cadonau, Embrach
Luca Cadonau, Glion
Luisa Cadonau, Basilea
Martina Cadonau, Glion
Nevio Fadri Cadonau, Vuorz
Nina Cadonau, Ilanz/Glion
Paula-Mia Cadonau, Glion
Risch Cadonau, Cuera
Miriam Cadosch, Castrisch
Petra Cadosch, Sursaissa
Angela Cadruvi, Glion
Clara Cadruvi, Ruscheinc
Claudia Cadruvi, Uznach
Corina Cadruvi, Ruschein
Daniela Cadruvi, Ruschein
Fidel Cadruvi, Ruschein
Gion Cadruvi, Ruschein
Gion Mathias Cadruvi, Ruschein
Leila Cadruvi, Ruschein
Maria Cadruvi, Ruschein
Mathias Cadruvi, Trun
Meinrad Cadruvi, Ruschein
Placidina Cadruvi, Ruschein
Rita Cadruvi, Rueun
Tarcisi Cadruvi, Ruschein
Cristgina Cadruvi Bleuler, Ruschein
Alice Caduff, Thun
Antonia Caduff, Vella
Armin Caduff, Danis
Bea Caduff, Breil
Beat Caduff, Köniz
Bettina Caduff, Morissen
Bruno Caduff, Laax
Carin Caduff, Lenzburg
Charly Caduff, Danis-Tavanasa
Daria Caduff, Cuera
David Caduff, Ilanz Glion
Elisabeth Caduff, Mols
Ester Caduff, Winterthur
Flavia Caduff, Turitg
Flurin Caduff, Luzern/ Danis
Giachen Caduff, Castrisch
Giacun Caduff, Castrisch
Helena Caduff, Glion
Ida Caduff, Willerzell
Janic Caduff, Glion
Lea Maria Caduff, Glion
Lisabet Caduff, Danis
Marcus Caduff, Morissen
Marlis Caduff, Tavanasa
Martin Caduff, Morissen
Nicolaus Caduff, Vella
Patric Caduff, Zug
Rest Martin Caduff, Morissen
Riccarda Caduff, Vignogn
Richard Caduff, Danis
Rinaldo Caduff, Mols
Rino Caduff, Ilanz/Glion
Rosanna Caduff, Castrisch
Rosina Caduff, Ilanz/Glion
Rudolf Caduff, Cumbel
Sandra Caduff, Altenrhein
Urs Caduff, Pasqual
Aluis Caduff-Cortesi, Falera
Maria Caduff-Cortesi, Falera
Silvia Caduff-Schnider, Vattiz
Paulina Caduff-Vonmoos, Castrisch
Barbara Caflisch, Trin-Digg
Carl Caflisch, Trin Digg
Claudio Caflisch, Cuera
Riccarda Caflisch, Chur
Sibilla Caflisch, Trin-Digg
Verena Caflisch-Eggenberger, Trin Digg
Nesa Caflisch-Fried, Ostermundigen
Rita Cagienard, Maiavilla
Rosa Cagienard-Jäger, Trun
Corsin Caglia, Cuira
Stefan Cahenzli, Trin-Mulin
Anastasia Cajacob, Sumvitg
Edwina Cajacob, Laax
Silvio Cajacob, Sumvitg
Anja Cajochen, Thalwil
Nicola Cajochen, Degen
Sabina Cajochen-Janka, Degen
Monica Calonder, Laax
Florentina Camartin, Breil/Brigels
Iso Camartin, Turitg
Marco Camartin, Breil/Brigels
Claudio Camathias, Sagogn
Linda Camathias, Laax
Petra Camathias , Turitg
Simona Camathias, Laax
Toni Camathias, Laax
Arno Camenisch, Biel
Gion Camenisch, St. Gallen
Glieci Camenisch, Ilanz/Glion
Jeannette Camenisch, Ilanz/Glion
Ladina Anna Camenisch, Au ZH
Maria Camenisch, Laax
Maria Luisa Camenisch, St. Gallen
Sereina Camenisch, Felsberg
Silvio Camenisch, Domat
Toni Camenisch, Laax
Irina Camenisch Schmidli, Lucerna
Ursina Camenisch-Item, Favugn
Adalrich Caminada, Seewis - Pardisla
Alma Caminada, Turitg
Amando Caminada, Vrin
Antonia Caminada, Vrin
Daniel Caminada, Domat/Ems
David Caminada, Domat/Ems
Gion A. Caminada, Vrin
Giuditta Caminada, Vrin
Giulian Caminada, Vrin
Giuseppa Caminada, Vrin
Ida Caminada, Oberlunkhofen
Jgnaz Caminada, Oberlunkhofen
Lorenza Caminada, Vrin
Marco Caminada, Turitg
Miriam Caminada, Luzern
Monika Caminada, Seewis - Pardisla
Pascal Gian Caminada, Cuera
Pirmina Caminada, Surcasti
Pius Caminada, Vrin
Regina Caminada, Disentis
Reinhard Caminada, Vrin
Richard Caminada, Vrin
Ronnie Caminada, Vrin
Stefan Caminada, Felsberg/Favugn
Tiburzia Caminada, Vrin
Anton Caminada-Blumenthal, Sagogn
Nicole Caminada-Wyrsch, Castrisch
Marlis Camiu, Rueun
Anja Candinas, Zuzwil
Daniel Candinas, Erstfeld
Doris Candinas, Turitg
Flavio Candinas, Zuzwil
Geresina Candinas, Glion
Martin Candinas, Cuera/Rabius
Olivia Candinas, Turitg
Sep Benedetg Candinas , Sumvitg
Ursin Candinas, Rueun
Antonia Candinas- Casutt, Glion
Linard Candreia, Laufen
Beatrice Candrian, Chur
Cordila Candrian, Chur
Jeronimo Candrian, Glion
Josefina Candrian, Sagogn
Karin Candrian, Sagogn
Bruno Canonica, Embrach
Iris Canonica, Embrach
Laura Canonica, Embrach
Ramon Canonica, Embrach
Edgar Cantieni, Wädenswil
Gion Duri Cantieni, Andeer
Gion-Andri Cantieni, Turitg
Jeannette Cantieni, Sagogn
Johann Cantieni, Sagogn
Linus Cantieni, Männedorf
Margrit Cantieni, Donat
Martin Cantieni, Turitg
Martin Cantieni, Donat
Tarcisi Cantieni, Sagogn
Baldina Cantieni Kobi, Samedan
Andrina Capaul, Laax
Anita Capaul, Cuira
Anton Capaul, Cuira
Astrid Capaul, Disentis/Mustér
Barbara Capaul, Feldmeilen
Bistgaun Capaul, Lumbrein
Carla Capaul, Lumbrein
Emerita Capaul, Domat
Gada Capaul, Rueun
Giachen Flurin Capaul, Zürich
Gion Giachen Capaul, Trun
Gioni Capaul, Vattiz
Giuanna Capaul, Lumbrein
Giusep Capaul, Mustér
Glieci Capaul, Lumbrein
Ivo Capaul, Rueun
Leo Capaul, Lumbrein
Marc Capaul, Uster
Martin Capaul, Lumbrein
Pia Capaul, Wettswil
Ramun Capaul, Lumbrein
Sofia Capaul, Lumbrein
Thomas Capaul, Feldmeilen
Ursina Capaul, Aarau
Ursula Capaul Weber, Zürich Turitg
Ursula Capaul-Mirer, Ruschein
Gieri Capeder, Leibstadt
Gion Capeder, Urdorf
Norbert Capeder, Vella
Reto Capeder, Savognin
Rita Capeder, Leibstadt
Silvio Capeder, Cumbel
Josefina Capeder-Solèr, Vella
Sora Amalia Caplazi, Glion
Aljoscha Caprez, Zürich
Anna-Lou Caprez, Zürich
Cristina Caprez, Castrisch
Erica Caprez, Castrisch
Gion Caprez, Zürich
Gion Rest Caprez, Zollikon
Hans Caprez, Castrisch
Marc Caprez, Zürich
Pablo Caprez, Zürich
Riccarda Caprez, Basilea
Rosina Caprez, Turitg
Vasco Caprez, Zürich
Verena Caprez, Castrisch
Vreni Caprez, Trin
Uorschla Natalia Caprez Brülhart, Cuoira
Erica Caprez Cabalzar, Castrisch
Giuanna Carabelli, Dardin
Claudia Carigiet, Glion
Claudio Carigiet, Rueun
David Carigiet, Glion
Gabriel Carigiet, Dardin
Giusep Carigiet, Dardin
Rita Carigiet, Tavanasa
Werner Carigiet, Glion
Alexander Casanova, Lumbrein
Aurelio Casanova, Glion
Christian Casanova, Turitg
Claudio Casanova, Cuera
Corina Casanova, Tarasp
Erica Casanova, Oberrüti
Gion Casanova, Siat
Gion Balzer Casanova, Laax
Gion Risch Casanova, Lumbrein
Leonora Casanova, Lumbrein
Lucas Casanova, Oberrüti
Marcellina Casanova, Ilanz/Glion
Pascal Casanova, Razén
Robert Casanova, Vignogn
Rosa Casanova, Siat
Ingrid Casanova-Maissen, Lumbrein
Curdin Casaulta, Lumbrein
Marina Casaulta, Lumbrein
Cinzia Caspar, Riom
Paul Castle, Oberwil
Michaela Casualta, Tuggen
Adriana Casutt, Chur
Carli Casutt, Falera
Dario Casutt, Falera
Gabriel Casutt, Ladir
Giancarlo Casutt, Falera
Paula Casutt, Falera
Renatus Casutt, Falera
Seraina Casutt, Falera
Theodor Casutt, Greifensee
Silvia Casutt-Derungs, Falera
Annalisa Cathomas, Glion
Bernard Cathomas, Cuira
Claudia Cathomas, Bern
Damian Cathomas, Cuira
David Cathomas, Cuira
Elin Cathomas, Cuira
Gianin Cathomas , Flem
Leo Cathomas, Glion
Marc Cathomas, Flem
Marcel Cathomas, Wagen SG
Marcellina Cathomas, Cuera
Mario Cathomas, Domat
Nicola Cathomas, Cuira
Renata Cathomas, Glion
Retus Cathomas, Tavanasa
Richard Cathomas, Cuera
Rita Cathomas, Cumpadials
Sep Cathomas, Breil
Andrea Cathomas Jenny, Suhr
Rita Cathomas-Bearth, Cuira
Aluis Cathomen, Breil/Brigels
Anna verna Cathomen, Worblaufen
G. Tumasch Cathomen, Bürglen
Gieri M. Cathomen, Panaduz
Ignaz Cathomen, Falera
Lidvina Cathomen, Falera
Ludivic Cathomen, Breil
Marc Cathomen, Danis
Mattiu Cathomen, Tumein
Olivia Cathomen, Tumein
Pius Cathomen, Falera
Rita Cathomen, Falera
Sigisbert Cathomen, Worblaufen
Susanna Cathomen, Glion
Verena Cathomen, Worblaufen
Yolanda Cathomen, Bürglen
Helena Cathomen Huonder, Falera
Rosina Cathomen-Camenisch, Breil
Nicolina Cathomen-Giossi, Rueras
Martha Cathomen-Gliott, Laax
Andreas Catschegn, Cuira
Anita Cavegn, Glion
Brigitte Cavegn, Camischolas
Curdin Cavegn, Cuera
Gion Cavegn , Camischolas
Jacqueline Cavegn, Cuera
Leonard Cavegn, Rabius
Linus Cavegn, Cuera
Livia Cavegn, Sedrun
Marco Cavegn, Ruschein
Martin Cavegn, Rueras
Norbert Cavegn, Panaduz
Sr. Modesta Cavegn, Glion
Stefan Cavegn, Ruschein
Valentina Cavegn, Ruschein
Esther Cavegn-Blumenthal, Vella
Selda Cavegn-Cathomas, Breil
Erica Cavegn-Pfister, Igis
Flurina Cavegn-Tomaschett, Breil
Sandra Cavelti-Candinas, Sagogn
Alice Cavelty, Schluein
Gion Cavelty, Schluein
Flurina Caveng, Ilanz
Alfred Caviezel, Kehrsatz
Anny Caviezel, Castrisch
Carla Caviezel, Vrin
Eveline Caviezel, Vuorz
Flurin Caviezel, Cuira
Gion Caviezel, Haldenstein
Gretta Caviezel, Tschlin
Jakob Caviezel, Castrisch
Josef Caviezel, Basilea
Leopold Caviezel, Vrin
Nadja Caviezel, Glion
Placi Caviezel, Camuns
Roman Caviezel, Cuira
Sidonia Caviezel, Martina
Silvia Caviezel , Basilea
Flurin Caviezel - Caduff, Castrisch
Pedro Caviezel-Soldado, Kehrsatz
Eliane Cavigelli, Schnaus
Gregori Cavigelli, Siat
Rony Cavigelli, Schnaus
Rosmarie Cavigelli, Igis
Sabrina Cavigelli, Bonaduz
Toni Cavigelli, Domat
Martina Cavigelli-Bearth, Mustér
Irmgard Cavigelli-Schmid, Siat
Adelina Chiogna, Bonaduz
Rita Chirieleison, Agno
Marie-Françoise Christen, Bottmingen
Christian Christoffel, Trin
Anita Christoffel-Casty, Trin-vitg
Carlo Clopath , Trin-Mulin
Giuanna Clopath, Trin-Mulin
Johann Clopath, Trin-Mulin
Nadja Clopath, Cuera
Rebecca Clopath, Lohn GR
Adolf Collenberg, Bonaduz
Angela Collenberg, Cumbel
Baseli Collenberg, Mollis
Cristian Collenberg, Cuira
Emilia Collenberg, Zweidlen
Fabian Collenberg, Sumvitg
Laurin Collenberg, Zweidlen
Lenia Collenberg, Morissen
Linus Collenberg, Sevgein
Monica Collenberg, Wangen
Simon Collenberg , Sedrun
Sonja Collenberg, Zweidlen
Marianne Collenberg-Bertogg, Sevgein
Rita Collenberg-Deplazes, Morissen
Dumeni Columberg, Mustér
Giusep Columberg, Mustér
Anna Maria Columberg-Schnoz, Sumvitg
Leo Condrau, Ennetbaden
Silvia Condrau Annoni, San Vittore
Giancarlo Conrad, Müstair
Tresa Conrad, Trun
Dolfi Coray, Ruschein
Duri Coray, Ruschein
Gion Albert Coray, Laax
Gion Flurin Coray, Landschlacht
Ivan Coray, Ruschein
Jacinta Coray, Ruschein
Juli Coray, Ruschein
Luis Coray, Cuera
Placi Coray, Los Angeles USA
Lilly Coray-Caviezel, Sagogn
Silvia Coray-Darms, Landquart
Daniel Coray-Tomaschett, Ruschein
Giuanna Coray-Tomaschett, Ruschein
Marco Costa, Turitg
Anna Curschellas, Sedrun
Corin Curschellas, Rueun
Franco Curschellas, Sedrun
Otto Curschellas, Sedrun
Tatjana Curschellas, Sedrun
Albert Curtins, Ilanz/Glion
Michele Damiano, Rabius
Andrea Darms, Felsberg/Favugn
Georges Darms, Domat
Gion Darms, Domat
Luzi Antoni Darms, Falera
Margrit Darms, Schnaus
Mengia Barla Darms, Cuira
Rino Darms, Cuira
Toni Darms, Ilanz/Glion
Theres Darms - Imfeld, Domat/Ems
Rosita Darms-Coray, Domat/Ems
Laurenzia De Bona-Albrecht , Eschenbach SG
Annamaria de Castelberg, Disentis/Mustér
Adolf Decurtins, Turing
Angela Decurtins, Luzern
Annette Decurtins, Trun
Arthur Decurtins, Herrliberg
Corsin Fidel Decurtins, Wädenswil
Gion Decurtins, Landquart
Guido Decurtins, Cuera
Guido Decurtins, Cuoira
Laura Decurtins, San Galla
Magdalena Decurtins, Cuoira
Pieder Decurtins, Trun
Renata Decurtins, Trun
Walter Decurtins, Trun
Albert Decurtins-Capaul, Trun
Carmen Dedual, Parsonz
Andriu Deflorin, Baden
Corsin Deflorin, Disentis
Djego Deflorin, Cuera
Felici Deflorin, Mustér
Gregor Deflorin, Olten
Ignaz Deflorin, Disentis/Mustér
Margheta Deflorin, Rueras
Milena Deflorin, Sumvitg
Simon Deflorin, Disentis/Mustér
Ursula Deflorin , Camischolas
Madlen Deflorin-Spescha, Mustér
Gioni Defuns, Trun
Roman Defuns, Cuira
Ursin Defuns, Disentis
Celina Degen-Maissen, Maienfeld
Annina Degonda, Disentis/Mustér
Armin Degonda, Bellinzona
Crista Degonda, Flem
Gaby Degonda, Ilanz / Glion
Gielia Degonda, Brunnen
Gion Fidel Degonda, Cumpadials
Heimo Degonda, Cumpadials
Odile Degonda, Ilanz/Glion
Rudolfin Degonda, Cumpadials
Anita Degonda Flury, Cumpadials
Dorothea Degunda, Flem
Franz Degunda, Flem
Ursina Degunda, Turitg
Renato Della Valle, Trun
Matia Demarmels, Salouf
Silvia Demarmels, Salouf
Stefan Demarmels, Salouf
Alfred Demont, Domat/Ems
Casper Demont, Vella
Flurina Demont, Vella
Giusep Demont, Trun
Rafael Demont, Winterthur
Ruth Demont, Trun
Simon Demont-Casanova, Vella
Rita Demont-Hitz, Trun
Jolanda Demont-Monn, Domat/Ems
Ernst Denoth, Favugn
Gelgia Deplaz, Rueras
Beat Deplazes, Cuera
Brigitta Deplazes, Cumpadials
Carla Deplazes, Horw
Claudio Deplazes, Unterägeri
Cundrau Deplazes, Surrein
Donat Deplazes, Surrein
Gion T. Deplazes, Domat/Ems
Lucas Deplazes, Berna
M. Ursula Deplazes, Sedrun
Norbert Deplazes, Surrein
Severin Deplazes, Surrein
Silvia Deplazes, Mollis
Walter Deplazes, Surrein
Manuela Deplazes-Giossi, Domat/Ems
Julia Deplazes-Heini, Surrein
Cornelia Deplazes-Schmid, Surrein
Dominik Deragisch, Summaprada
Annemarie Dermon, Mustér
Annatina Dermont, Cuira
Beat Dermont, Cuira
Clau Dermont, Cuira
Gieri Dermont, Tavanasa
Rest Giacun Dermont, Laax
Vitus Dermont, Laax
Adrian Derungs, Domat
Albertina Derungs, Turitg
Alexi Derungs, Uors
Alfred Derungs, Ilanz
Alice Derungs, Ilanz
Anton Derungs, Surcasti
Carli Derungs, Bossonnens
Clau Derungs, Malters
Corsin Derungs, Baar
Daniela Derungs, Cuera
Eliana Derungs, Cuera
Gabriel Derungs, Danis
Giachen Derungs, Glion
Gian Andris Derungs, Lumbrein
Giuseppina Derungs, Cuera
Madeleine Derungs, Urtenen -Schönbühl
Manuela Derungs, Cuera
Pius Derungs, Turitg
Remo Derungs, Vignogn
Riccarda Derungs, Ilanz
Roman Derungs, Ilanz
Rosina Derungs, Vrin
Silvana Derungs, Cuira
Simon Derungs, Vella
Thomas Derungs , Lengnau
Ursicin G.G. Derungs, I - 20125 Milano
Vreni Derungs, Ilanz
Wolfgang Derungs, Domat
Heidi Derungs-Brücker, Cuira
Emmi Derungs-Schnider, Vignogn
Joelle Desax, Sogn Gagl
Diego Desax-Berther, Mustér/Lucerna
Antonia Desax-Spescha, Cuera
C. René DeThomas, Müstair
Helena Diethelm-Beer, Wädenswil
Sandro Dietrich, Domat/Ems
Raffaella Dorey, Wiesendangen
Item Dorli, Razén
Filip G. Dosch, Cunter
Maurus Dosch, Gümligen
Peter Paul Dosch, Meilen
Anita Duff, Laus
Gieri Duff, Sumvitg
Letizia Duff, Segnas
Paul Duff, Segnas
Rico Duff, Segnas
Roswitha Duff, Domat/Ems
Rosmarie Duff-Albin, Segnas
Helena Durschei, Berna
Paul Durschei, Bassersdorf
Anna Durschei-Casanova, Disentis
Simona Däscher, Trin-Mulin
Ursina Dörig, Weissbad
Curdin Ebnöther, Erlenbach ZH
Jeannette Ebnöther , Rueras
Beat Egli, Oberglatt
Peter Egloff, Turitg
Gerold Ehrsam, Liestal
Iris Eigenmann Veraguth, Sagogn
Stephanie Elliott, Küssnacht am Rigi
Anna Maria Elmer-Cantieni, Landquart
Pius Elvedi, Cumbel
Vera Emmenegger, Luzern
Benno Ender, Zürich
Maria Engi-Caprez, Chur
René Epp, Sedrun
Jachen Erni, Scuol
Nicolas Erni, Naples, FL
Anna Erni-Cadonau, Scuol
Barbla Etter, Thun
Johannes Etter, Tusaun
Maria Etter, Tusaun
Marlon Etter, Diaentis
Nadja Eugster, Masein
Simon Faessler , Sedrun
Giuseppe Falbo, Coira
Jost Falett, Bever
Susanna Fanzun, Scuol
Maria Barla Féraud-Casutt, Nennigkofen
Silvio Fetz, Domat
Ursin Fetz, Domat
Annatina Filli, Scuol
Flurin Filli, Ardez
Marianne Fischbacher, Ilanz
Gina Fischli-Cavelti, Binningen
Christa Fleischmann Siegel, Fehraltorf
Beat Flepp, Speicher
Bruno Flepp, Mustér
Carla Flepp, Curaglia
Cyrill Flepp, Minusio
David Flepp, Mustér
Emerita Flepp, Mustér
Giusep Flepp, Curaglia
Linus Flepp, Muster
Manuel Flepp, Disentis/Mustér
Remo Flepp, Disentis/Mustér
Sabrina Flepp, Sedrun
Kerstin Fliri, Sta.Maria
Amelia Flury, Mustér
Bettina Flury, Cuera
Leslie Flury, Mustér
Marcellino Flury, Breil/Brigels
Marcus Flury, Ilanz
Meinrad Flury, Sumvitg
Placi Flury, Mustér
Theolinda Flury, Sumvitg
Ulrica Flury, Ilanz
Wendelin Flury, Cuera
Jazinta Flury-Cathomas, Breil/Brigels
Andreas Flückiger, Pratteln
Martha Flückiger-Locher, Pratteln
Beni Fontana, Flem
Leni Fontana, Flem
Martin Fontana, Flem
Annatina Foppa, Berna
Clau Foppa, Glion
Curdin Foppa, Favugn
Daniel Foppa, Turitg
Elisa Foppa, Favugn
Gierin Foppa, Zürich
Ines Foppa, Glion
Marionna Foppa, Zürich
Annadora Friberg, Dardin
Ciril Friberg, Danis
Imelda Friberg, Danis
Irenäus Friberg, Danis
Michael Friberg, Breil
Judith Friberg-Decurtins, Breil
Andry Fried, Domat/Ems
Balser Fried, Azmoos
Claudia Fried, Ftan
Ursina Frieden, Niederbipp
Gion Fry, Turitg
Ivo Fry, Danis
Lilly Fry, Disentis
Myriam Fry, Lachen
Natalia Fry, Flem Vitg
Reto Fry, Flims Dorf
Jenny Fry Etter, Mustér
Larissa Fry Schuster, Mustér
Tresa Fry-Bearth, Flem Vitg
Helena Fry-Casutt, Cuera
Selina Fry-Sgier, Danis
Hans Fäh, Mitlödi
Swen Gaberthüel, Lucerna
Casper Gabriel, Turitg
Jürg Martin Gabriel, Vuorz
Ursin Gabriel, Cuera
Brigitta M. Gadient, Chur
Alois Gadola, Zizers
Augusta Gadola, Disentis/Mustér
Corsin Gadola, Rabius
Remi Gadola, Disentis/Mustér
Richard Gadola, Disentis/Mustér
Silvio Gadola, Mustér
Ursina Gadola, Cuira
Köbi Gantenbein, Fläsch
Carlotta Ganzoni, Schlarigna
Riet Ganzoni, Schlarigna
Romana Ganzoni, Schlarigna
Rudolf Liun Ganzoni, Schlarigna
Gian Gartmann, Turitg/Riein
Giosch Gartmann, Flem Vitg
John Emmanuel Gartmann, New York NY
Ruth Gartmann-Castrischer, Flem Vitg
Petra Gaug, Rüthi
Jürg Gautschi, Turitg
Ryan Gay, Ruschein
Jeanne Gehrig Caprez, Zürich
Heinz Gerth, Manaus
Luigi Giacometti, Thusis
Paolo Giacometti, Stierva
Paola Gianoli, Poschiavo
Ursina Gianotti Krättli, Cuoira
Yvonne Gienal, Glion
Martina Gienal-Caviezel, Disentis/Mustér
Otto Gienal-Caviezel, Disentis/Mustér
Bettina Giger, Muster
Carin Giger, Platta
Christoffel Giger, Turitg
Ciprian Giger, Platta
Evelina Giger, Curaglia
Felix Giger, La Palma
Flavia Giger, Ruschein
Hermann Giger, Landquart
Hubert Giger, Platta/Fravia
Luis Giger, Platta/Pardé
Marcellino Giger, Sedrun
Rinaldo Giger, Platta
Rolf Giger, Cuira
Ursina Giger, Turitg
Uve Giger, Segnas
Silvia Giger - Bass, Landquart
Regina Giger-Caminada, Segnas
Franzisca Giger-Manetsch, Rapperswil
Heinz Giger-Manetsch, Rapperswil
Angelina Giossi, Cuera
Iris Giossi, Sedrun
Linda Giossi, Summaprada
Meinrad Giossi, Rueras
Nadja Giossi, Cuera
Ruth Giossi, Rueras
Simona Giossi, Rueras
Sr. Christina Giossi, Glion
Vigeli Giossi, Rueras
Lucia Giossi-Caduff, Rueras
Gion-Duri Gisler, Flond
Anne Glantz, Fidaz
Natalia Gliott, Laax
Rest Gliott, Winterthur
Marc Graf, Sedrun
Vanessa Graf, Wetzikon
Ignazia Graf-Giger, Cuera
Olivia Grass, Zernez
Ingrid Grave, Turitg
Adelina Green-Cathomen, Nyon
Ian Green-Cathomen, Nyon
Gian Peder Gregori, Panaduz
Imelda Grisch, Panaduz
Stefan Grisch, Panaduz
Dorathè Grossenbacher-Giossi, Ettingen /BL
Heinz Grossenbacher-Giossi, Ettingen
Robert Grossmann, Farschno
Matthias Grünert, Peseux
Marco Guetg, Turitg
Jacques Guidon, Zernez
Carla Guldimann, Trun
Corina Gustin, Zuerich
Maria Victoria Haas, Domat
Theo Haas, Domat
Claudia Haberstich, Muhen
Christine Hagen-Nigg, Turitg
Jean-Jacques Hagen-Nigg, Turitg
Sonja Halser - Stupf, Glion
Sr. Herta Handschin, Glion/ Ilanz
Benjamin Hanimann, St. Gallen
Sina-Mara Hassler, Andeer
Thomas Heim, Hüswil
Alexi Heini, Horw
Andri Heini, Horw
Flurina Heini, Horw
Martin Heini, Horw
Egmont Heisch, Cumbel
Haimo Heisch, Cumbel
Caroline Helbling, Küssnacht
Klemens Helmholz, Achern (Deutschland)
Alois Hemmi, Truebbach
Dominik Hemmi, Trübbach
Alina Hendry, Cuera
Beni Hendry, Sedrun
Stina Hendry, Vella
Rosmarie Hendry-Caviezel , Sedrun
Claudina Herceg, Auckland
Sara Francesca Hermann, Turich
Muriel Hermenjat, Genève
Elisabeth Herren-Camenisch, Buchs SG
Kai Hinrichsen, Disentis/Mustér
Carla Hitz, Turitg
Andrea Hobi, Vilters
Flavia Hobi, Vilters
Marcus Hobi, Vilters
Patricia Hobi, Vilters
Gada Hochholdinger-Capaul, Winterthur
Katharina Hofer-Egloff, Sagogn
Fadrina Hofmann, Scuol
Rita Holderegger, Ilanz
Sep Holderegger, Schluein
Ursula Horisberger, Greppen
Beat Hosang, Trun
Edith Hossle, Bremgarten
Dario Huber, Herisau
Flavia Huber, Herisau
Andrea Hunger, Zürich
Anna-Bettina Hunger, Zuroch
Jürg Hunger, Lima Peru
Larissa Hunger Tartini, Zurich
Maria Hunger- Fry, Cumpadials
Greta Hunger-Capaul, Lima Peru
Diana Huonder, Wettswil
Fabian Huonder, Falera
Freddy Huonder, Turitg
Irene Huonder, Mustér
Letizia Huonder, Turitg
Mierta Huonder, Basel
Sr. Columbana Hüppi, Ilanz
Andrea Hämmerle, Pratval
Cornelis Idenburg, Scuol
Beatrix Imbach, Obersaxen
Thomas Imboden, Buchs AG
Magali Indergand, Luchsingen
Graubünden Institut für Kulturforschung, Chur
Andreas Isler, Curaglia
Jacqueline Isler, Curaglia
Helen Issler, Zürich
Carlina Item, Greppen
Clau Item, Weggis
Curdin Item, Greppen
Donat Item, Küblis
Dorli Item, Razén
Franca Item, Lucerna
Gion Item, Razén
Maja Item Affentranger, Wynau
Andi Jacomet, Mustér
Battesta Jacomet, Safenwil
Chiara Jacomet, Rabius
Hans Jacomet, Sedrun
Pietro Jacomet, Rabius
Duri Janett, Tschlin
Melanie Janka, Sursaissa
Men Janka, Landquart
Patricia Janka, Obersaxen
Brida Janki, Cuira
Dorothea Jappe, Termin
Michael Jappe, Termin
Solèr Jasmine, Uster
Silvana Jecker, Bern
Kurt Jeitziner, Disentis/Mustér
Heidi Jerger, Flond
Anne-Louise Joël, Vella
Andreas Joos, Ruschein
Cristian Joos, Andeer
Beeli Josefina, Häggenschwil
Karin Joss, Dällikon
Ursina Jost Pedotti, Aschera
Daniela Jud, Schänis
Josias Just, Cuira
Maia Just, Cuira
Georg Jäger, Chur
Lucas Jörg, Dardin
Pieder Jörg, Domat
Theres Jörger Caminada, Sagogn
Lara Kaiser, Küssnacht
Yaël Kaiser, Küssnacht
Sr. Wilhelma Kalpers, Glion
Marianne Karlen, Ruschein
Werner Karrer, Crans-Montana
Sidonia Kasper-Ragettli, Favugn/Felsberg
Elisabeth Keller, Tägerschen
Laura Keller, Genevra
Petra Keller-Engi, Maladers
Martin Killias, Lenzburg
Rita Killias-Cantieni, Laax
Hans-Jörg Kistler, Davos
Göri Klainguti, Samedan
Sidonia Klainguti, Samedan
Anna Laura Klucker, Tamins
Gianna Klucker, Tamins
Claudia Knapp, Scuol
Adrian Knöpfel, Castrisch
Christian Kober, Stäfa
Margrit Kober, Stäfa
Maria Kohlas, Fribourg
Karin Kohler-Pattis, Domat
Enrico Kopatz, Mellingen
Peter Kreiliger, Castrisch
Wolfgang Krug, Opfikon
Robert Kruker, Dardin
Fabian Krzyzanowski, Disentis
Erna Kuster-Cadruvi, Egnach TG
Tino Kühni, Belp
Erich Küng, Kilchberg
Robin Küttel, Weggis
Sylvina Kämpf, Horw
Marcel Köhle, Breil
Andrea Könz-Meier, Müstair
Guido Lardi, Poschiavo
Gerry LasaT, bargaja
Chedly Lassoued, Cuera
Irma Lassoued, Chur
Anita Lechmann, Degen
Esther Lechmann, Mustér
Linus Lechmann, Schluein
Peter Lechmann, Schluein
Quirina Lechmann, Domat
Rudolf Lechmann, Mustér
Sarah Lechmann, Bern
Stefan Lechmann, Malans
Thomas Lechmann, Disentis/ Mustér
Ulrike Lechmann, Disentis
Vinzens Lechmann, Degen
Lucia Lechmann Carigiet, Glion
Anna Lechmann-Caminada, Schluein
Hans Leibundgut, Turitg
Gabi Lemm-Andri, St. Gallen
Apollonia Lenz, Glion
Leontina Lergier-Caviezel, Rüfenacht
Ruth Leuthold, Seuzachch
Rita Levy, Kloten
Ronny Levy, Sedrun
Andreas Liesch, Malans
Palmy-Vincenz Lilian, Cuera
Ricarda Liver, Lützelflüh
Antonia Livers, Flem
Beat Livers, Flem
Sandra Locher Benguerel, Chur
Angela Lombris, Vella
Gion Fidel Lombris, Vella
Clau Lombriser, Fribourg
Clemens Lombriser, Thalwil
Lucas Lombriser, Trimmis
Norbert Lombriser, Thalwil
Silvia Lombriser, Trun
Sonja Lombriser, Glion
Ursula Lombriser-Fehr, Thalwil
Paul Loretan-Maissen, Cuera
Laura Loretz, Sedrun
Mauro Loretz, Sedrun
Willi Lozza, 7180 Disentis/Mustér
Bernard Lutz, Curaglia
Claudia Lutz, Sugiez
Cristof Lutz, Berna
Florentin Lutz, Berna
Marianna Lutz, Curaglia
Marina Lutz, Lucerna
Miriam Lutz, Razén
Sigisbert Lutz, Herrenschwanden
Toni Lutz, Trimmis
Ursin Lutz, Domat
Vitus Lutz, Sedrun
Fidel Lutz-Casaulta, Ruschein
Renata Lutz-Casaulta, Ruschein
Guido Luzio, Savognin
Reinhard Maag, Kaslo/BC
Raphaela Maibach, Ilanz/Glion
Rolf Maibach, Ilanz/Glion
Alessandro Maissen, Sagogn
Anita Maissen, Cuera
Brida Maissen, Goldach
Carmelia Maissen, Castrisch
Cornelia Maissen, Zignau
Emil Maissen, Oetwil am See
Flavio Maissen, Luzern
Gieri Maissen, Turitg
Gieri Martin Maissen, Zignau
Gino Maissen, Horw
Ignazi Maissen, Appenzell
Katja Maissen , Sedrun
Linus Maissen, Rabius
Mario Maissen, Riein
Rita Maissen, Zignau
Silvan Maissen, Trun
sora Armina Maissen, Glion
Sr. Berta Maissen, Glion
Sr. Ermelinda Maissen, Glion
Tarcisi Maissen, Trun
Theo Maissen, Sevgein
Thomas Maissen, Paris (75003)
Urban Maissen, Luzern
Cecilia Maissen-Desax, Mustér
Linus Maissen-Desax, Mustér
Annina Maissen-Loretan, Cuera
Käthy Maissen-Muheim, Oetwil am See
Matilda Maissen-Petschen, Trun
Erika Maissen-Senn, Trun
Ernesta Maissen-Tomaschett, Rabius GR
Zita Maissen-Tuor, Trun
Carlo Malaguerra, Diolly (Savièse)
Giorgio Malinverni, Genève
Rosa Antonia Malonni - Derungs, Turitg
Anna Margrit Manetsch, Mumpé medel
Carla Maria Manetsch, Brunnen
Fabian Manetsch, Disentis/Mustér
Gion Battesta Manetsch, Mumpé Medel
Sabina Manetsch, Mustér
Margrit Manetsch - Schlosser, Mustér
Madleina Manetsch Sönmez, Erlenbach
Miriam Manetsch-Berther, Trun
Margrit Mani, Chur
Hunger Maria, Luzern
Roland Maron, Chur
Tamara Marquart-Cavigelli, Grabs
Maria Marques, Portugal
Brida Mastroianni, Mustér
Jon Mathieu, Burgdorf
Clara Mathiuet, Mauren
Giusep Mathiuet, Mauren
Ildefons Mathiuet, Wisen
Martina Mathiuet, Schlans
Silvia Mathiuet, Mauren
Sr. Placida Mathiuet, Glion
Aaron Mazzetta, Disentis
Adelina Mazzetta, Trun
Enrico Mazzetta, Trun
Lucrezia Meier-Schatz, St. Peterzell
Hanspeter Meiler, Flem vitg
Gerhard Meister, Samedan
Gian Marco Menzli, Schluein
Gieri Menzli, Cuira
Mengia Menzli, Ruschein
Gisèle Méroz Mathonnet, Genève
Tessa Meuter, Seuzach
Paul Michael, Cuira
Rico Michael, Andeer
Peter Michael-Caflisch, Arezen
Fridolin Mirer, Cuera
Gion Peider Mischol, Zernez
Valentina Moftakhari-Tgetgel, Marchissy
Erna Molteni, Morges
Sep Monego, Rueras
Barla Monego-Venzin, Rueras
Carlo Monn, Trun
Daniel Monn, Turitg
Ervin Monn, Camischolas
Florina Monn, Turitg
Gion Giachen Monn, Rueras
Giusep Monn, Rueras
Imelda Monn, Rueras
Irina Monn, Sedrun
Joelle Monn, Sedrun
Juliana Monn, Uetikon am See
Paul Monn, Bergdietikon
Pirmin Monn, Sedrun
Teresina Monn, Trun
Toni Monn, Rueras
Ursulina Monn, Cuira
Gabriela Monn-Friberg, Sumvitg
Peter Monsch, Glion
Graziella Montalta, Cuera
Chatrina Mooser-Nuotclà, Birmensdorf
Gabrielle Morf, Sommentier
Beatrice Muggli, Weggis
Mathias Muggli, Luzern
Sep Muggli, Weggis
Peter Munderich, Turitg
Marcus Munsch, Sedrun
Alvin Muoth, Immensee
Amadeus Muoth, Bad Ragaz
Andreas Muoth, Bonaduz
Corsin Muoth, Breil
Cyrill Muoth, Zollikofen
Daniel Muoth, Aarau
Flurin Muoth, Rickenbach b. Wil
Marin Rafael Muoth, Immensee
Sara Petra Muoth, Immensee
Josefa Muoth-Spescha, Cuera
Salome Muoth-Tschalèr, Immensee
Bruno Murk, Cuera
Prisca Murk, Cuera
Schimun Murk, Maiavilla
Sandro Muscas, Mustér
Alina Müller, Cuira
Annemarie Müller, Ilanz
Gianna Müller, Felsberg
Isabel Müller, Bern
Vreni Müller-Hemmi, Zürich
Denise Mützenberg, Grand-Saconnex
Carmen Märchy, Adliswil
Florian Märchy, Adliswil
Zinbi Najat, Schlans
Alexi Nay, Vella
Alfons Nay, Rhäzüns
Angela Nay, Vella
Annatina Nay, Trun
Emanuel Nay, Zürich
Giusep Nay, Valbella
Madleina Nay, Domat/Ems
Marc Antoni Nay, Quinten
Martina Nay, Zignau
Sereina Nay, Aarau
Marie-Louise Nay-Bernhard, Valbella
Regula Nay-Brändli, Trun
Edie Nelson-Caminada , Vrin
Stefanie Netzer, Savognin
Flavia Neuenschwander, Domat/Ems
Vanessa Ng, Geneve
Georgina Ng-Caprez, Geneve
Claudia Nicolay, Ftan
Linard Nicolay, Rueun
Pol Clo Nicolay, Ftan
Roman Nicolay, Maladers
Ursula Nicolay-Falett, Bravuogn
Marc Niederberger, Ladir
Nina Niederberger, Küssnacht
Eva Niederer, Turitg
Felix Nigg, Dietlikon
Danilo Nussio, Brusio
Andreas Odermatt, Boudry/NE
Anton Orlik , Sumvitg
Ivo Orlik, Cuera
Jana Orlik, Sumvitg
Manuela Orlik, Sumvitg
Mario Pacchioli, Paris
Adrian Pally, Mustér
Alina Pally, Turitg
Daniel Pally, Danis
Larissa Pally, Danis
Sandro Pally, Curaglia
Pauli Pally-Fäh, Curaglia
Daniele Papacella, Turitg
Paolo Parachini, Lugano
Patrizia Parolini, Cuera
Reto Pedotti, Ftan
Ursla Pedotti, Ftan
Ludovica Peer, Cuira
Alexa Pelican, Domat/Ems
Luregn Pelican, Vrin
Nadja Pelican, Domat/Ems
Rosa Pelican, Vrin
Andri Perl, Chur
Esther Perl-Projer, Glion
Rita Perret-Baselgia, Wettswil
Andrea Peterelli, Trimmis
Madlaina Peterelli, Coira
Renata Peterhans-Cathomen, Cuera
Silvia Petschen, Disentis
Peter Peyer, Trin
Viola Pfeiffer, Turitg
Albert Pfister, Schlans
Andreas Pfister, Breil
David Pfister, Trun
Felix Pfister, DomatEms
Lisa Pfister, Trimmis
Martin Pfister, Vuorz
Michel Pfister, Basilea
Remo Pfister, Turitg
Toni Pfister, Schlans
Ueli Pfister, Basilea
Claudia Pfister Fässler, Sagogn
Olivia Pfister-Tgetgel, Trun
Mathias Picenoni, Herisau
Jacques Pilet, Montreux
Gertrud Plattner, Basilea
Luis Poltéra, Sagogn
Carlo Portner, Haldenstein
Doris Portner, Haldenstein
Agostino Domenico Priuli, Cuera
Lara Nadja Probst, Obersaxen
Linus Projer , Elgg
Vinzenz Projer , Vella
Chasper Pult, Pasqual
Jon Pult, Cuoira
Mevina Puorger, Turitg
Alfons Quinter, Disentis/Mustér
Annette Racine, Uitikon
Andrea Luzius Rassel, Kreuzlingen
Anna Ratti, Casaccia
Markus Rechsteiner, Ostermundigen
Ruth Rechsteiner, Ostermundigen
Willi Rechsteiner, Ostermundigen
Bernadette Regli Hemmi, Trübbach
Romedi Reinalter, Brail
Clau Rensch, Trun
Daniela Rensch, Castrisch
Guido Rensch, Riva
Maria Rensch, Trun
Rafael Rensch, Castrisch
Claudia Rensch-Petschen, Trun
Stefan Rentsch, Thun
Barbara Riedhauser, Ziràn
Gabriella Riedi, Zürich
Gregori Riedi, Richterswil
Hans Riedi, Seglias
Hanspeter Riedi, Ilanz/Glion
Helen Riedi, Ilanz/Glion
Lea Riedi, Sedrun
Marcus Riedi, Turitg
Maria Riedi, Richterswil
Kathy Riklin, Zürich
Nicola Rogantini, Cuira
Frieda Rohr-Candrian, Seon
Seraina Roner-Ganzoni, Scuol
Walter Rosselli, Montreux
Marcella Rothmund, Trun
Maro Rothmund, Turun
Susi Rothmund, Cumpadials
Henri Rougier, Chamoson (VS)
Horst Rupp, Würzburg
Barbara Rupp-Pfister, Würzburg
Josef Russi, Sedrun
Barbara Sac, Pitasch
Erwin Sac, Pitasch
Ursina Saluz, Cuira
Iris Saner, Turitg
Hazel Savoldelli, Flem
Heidi Saxer, Buchs
Annalisa Schaniel, Cuira
Berta Schaub, Castrisch
Judit Scherrer, Amtzell
Roland Scherrer, Altenrhein
Erich Scheuner, Thun
Regina Schlegel-Seger, Triesen
Rosa Schlegel-Willi, Chur
Anna Maria Schlosser, Glion
Claudia Schlosser, Andiast
Clemens Schlosser, Andiast
Daniela Schmed, Mustér
Erwin Schmed, Frutigen
Ignaz Schmed, Trun
Lukas Schmed, Frutigen
Marielle Schmed, Trun
Meinrad Schmed, Breil
Patricia Schmed, Mustér
Sigis Schmed, Surrein
Sonja Schmed, Mustér
Cornelia Schmid, Glion
Nadine Schmid, Turitg
Reto Schmid, Sedrun
Roman Schmid, Urdorf
Sina Schmid, Sedrun
Valentin Schmid, Glion
Walter Schmid, Ardez
Giuseppina Schmid-Blumenthal, Männedorf
Erwin Schmid-Waller, laax
Anna Schmidt, Breil
Gian Schmidt, Mustér
Paul Schmidt, Mustér
Lisa Schmidt-Candinas, Mustér
Martin Schneeberger, Gasel
Barbara Schneider, Safien Platz
Lina Schneiter-Depuoz, Thun
Manuela Schnoz-Flury, Rabius
Angela Schnüriger, Immensee
Hans-Peter Schreich, Valchava
Anna-Leta Schucany, Turitg
Maria Schulte, Küblis
Julia Schumacher, Villmergen
Paulina Schumacher-Sonder, Rickenbach/SZ
Brigitte Schwarz, Lugano
Lucas Schwarz, Turig
Mario Schwarz, Arbon
Susanna Schüeli, Cuira
Christian Schütz, Falera
Florian Schäfer, Chur
Tobias Schäfer, Chur
Rebecca Schär, Zollikofen
Tizian Schär, Rueun
Tobias Schär, Rueun
Riccarda Schär-Riedi, Rueun
Avat Daniel Schönbächler, Disentis/Mustér
Rahel Seeholzer, Zürich
Genoveva Seger-Arquisch, Vaduz
Cornelia Seglias, Buchs SG
Valeria Seglias, Azmoos
André Seiler, Zürich
Selina Seiler, Breil
Bernard Semadeni, Andeer
Madlaina Semadeni, Scuol
Natalia Semadeni, Andeer
Silva Semadeni, Cuira
Mazina Semadeni-Catschegn, Cuoira
Annaleta Semadeni-Kaiser, Andeer
Rezia Senn-Prader, Ftan
Gian Clo Serena, Basilea
Durana Sgier, Gämpi
Fabian Sgier, Glion
Gian Sgier, Tersnaus
Serafin Sgier, Laax
Annamarie Sgier - Spescha, Sevgein
Gion Gieri Sgier - Spescha, Sevgein
Prisca Sgier-Caduff, Danis
Alexi Sialm, Mustér
Anselm Sialm, Segnas
Christian Sialm, Mustér
Clemens Sialm, Austin, USA
Isabel Sialm, Segnas
Marie-Louise Sialm, France
Martina Sialm, Mustér
Teodosi Sialm, France
Ursulina Sialm, Segnas
Imelda Siegenthaler - Flepp, Riehen
Domenic Signorell, Cuira
Benedetg Simeon, Trun
Curdin Simeon, Chur
Esther Simeon, Trun
Flurina Simeon, Lai
Gion Simeon, Trun
Gion Pol Simeon, Domat
Hilaria Simeon, Lantsch/Lenz
Peter Simeon, Lantsch/Lenz
Lea Simeon-Albin, Turitg
Justina Simeon-Cathomas, Trun
M.Antonia Simmen, Rueun
Esther Simonet, Mustér
Simon Simonet, Curaglia
Guiu Sobiela, Ardez
Barla Solèr, Bubikon/Lumbrein
Berta Solèr, Pitasch
Christian Solèr, Zürich
Genoveva Soler, Vrin
Gieri Solèr , Pitasch
Johann Soler, Vrin
Leo Solèr, Zug
Marcel Solér, Lumbrein
Sabina Solèr, Lumbrein
Verner Soler, Los Angeles
Julia Soliva, Vuorz
Martin Soliva, Vuorz
Rosmarie Sossai-Schwarz, Trun
Albert Spescha, Pigniu
Albert Spescha, Cuira
Arnold Spescha, Cuera
Donat Matias Spescha, Danis
Eduard Spescha, Turitg
Flurin Spescha, Turitg
Flurin Maria Spescha, Conches
Gabriela Spescha, Pigniu
Geli Spescha, Bern
Gieri Spescha, Vella
Gieri Spescha, Cuira
Gion Battesta Spescha, Wädenswil
Gion Fidel Spescha, Andiast
Luzian Spescha, Zürich
Marc Spescha, Turitg
Pascal Spescha, Andiast
Retus Spescha, Schmerikon
Sandro Spescha, Pigniu
Serafin Spescha, Pigniu
Silvana Spescha, Pigniu
sora Valentina Spescha, Brunnen
Adelina Spescha-Casanova, Siat
Ignaz Spescha-Casanova, Siat
Giuseppina Spescha-Cavigelli, Wädenswil
Violanta Spinas, Cuira
Andreas Stahel Baselgia, Port
Catarina Steger, Mustér
Placi Steger, Gossau SG
Corinne Danièle Stehle-Meier, Lausanne
Rina Steier-Peduzzi, Savognin
Andri Steiner, Lavin
Jürg Steiner, Uetikon am See
Men Steiner, Cuira
Andrea Stettler, Langnau
Gion Nutegn Stgier, Sur
Nicole Stiefenhofer, Glion
Angelica Strehler, Turitg/Zürich
Yvonne Strimer, Ruschein
Armon Strähl, Welschenrohr
Luisa Strähl-Derungs, Welschenrohr
Marina Stuppan, Tschierv
Mengia Stuppan, Tschierv
Chasper Stuppan - Hohenegger, Tschierv
Theresia Stuppan - Hohenegger, Tschierv
Tobias Sturzenegger, Luzern
Anna Summerauer, Turitg
Laura Summerauer, Turitg
Marina Summerauer, Zürich
Rafael Summerauer, Turitg
Sabrina Suppiger-Hendry, Sedrun
Alexandre Suter, Losanna
Philippe Suter, New York
Marionna Suter-Pfister, Prangins
Maria Sutter, Winterthur
Marta Sutter, Bonaduz
Paulina Szczesniak Marti, Egg
Mateo Taibon, Bulsan / Bolzano
Barbla Tanner, Haarlem NL
Gian Carlo Tanno, Vella
Gion Tenner, Segnas
Romina Theus, Domat/Ems
Christian Thüler, Urtenen
David Tiri, Trun
Ursina Tiri, Andeer
Bruno Todisco, Glarus
Adula Tomaschett, Erlenbach
Andrea Tomaschett, Rothenburg
Annamaria Tomaschett, Breil/Brigels
Carli Tomaschett, Cuira
Flora Tomaschett, Surcasti
Guido I. Tomaschett, Domat/Ems
Ignazia Tomaschett, Cuira
Ivana Tomaschett, Cuira
Linus Tomaschett, Surcasti
Maurus Tomaschett, Breil/Brigels
Paul Tomaschett, Breil/Brigels
Gabriela Tomaschett-Berther, Trun
Maissen Torino , Rabius
Ida Toutsch-Giacomelli, Tschierv
Oswald Toutsch-Giacomelli, Tschierv
Paul Troendle, Basel
Stefano Tropeano, Au
Mirjam Trottmann, Turich
Biblioteca Trun , Trun
Seraina Tschanz, Hondrich
Angelo Tscharner, Feldis/Veulden
Aurel Tscharner, Savognin
Barbara Tscharner, Ittigen
Bartolome Tscharner, Savognin
Gisula Tscharner, Feldis/Veulden
Noe Tscharner, Savognin
Barbara Tscharner-Flüeler, Savognin
Giusep Tschuor, Effretilon
Juliana Tschuor, Rueun
Patricia Tschuor, Rueun
Alice Tuor, Sumvitg
Ciril Tuor, Mustér
Corsin Tuor, Sempach
Daniel Tuor, Trun
Doris Tuor, Volketswil
Gion Gieri Tuor, Sursaissa
Irena Tuor, Oberembrach
Iso Tuor, Ilanz
Jovita Tuor, Sempach
Lucas Tuor, Cumpadials
Rest G. Tuor, Laax
Werner Tuor, Sumvitg
Petra Tuor Hinrichsen, Mustér
Filomena Tuor-Degonda, Cumpadials
Cornelia Tuor-Mathiuet, Cumpadials
Pro Svizra Rumantscha Uniun, Cuira
Rosita Valaulta, Glion
Tumaisch Valier, Camischolas
Sonia Veckmans, Brig-Glis
Rahel Venema, Thalheim
Alexa Venzin, Trimmis
Angelica Venzin, Oberwil-Lieli
Arthur Venzin, Curaglia
Christian Venzin, Trin Mulin
Gieri Venzin, Turitg
Gion Giusep Venzin, Gipf-Oberfrick
Giusep Venzin, Trun
Irena Venzin, Rabius
Livia Venzin, Curaglia
Lothar Venzin, Oberwil-Lieli
Marlene Venzin, Mustér
Martin Venzin , Mustér
Monica Venzin, Rueras
Mudest Venzin, Rueras
Paul Venzin, Rabius
Roman Venzin, Danis
Sarina Venzin, Curaglia
Ursin Venzin, Disentis/Mustér
Ursulina Venzin, Trin Mulin
Victor Venzin, Curaglia
Susanna Venzin-Giger, Curaglia
Manfred Veraguth, Sagogn
Elsi Vetsch Etter, Grabs
Erica Vetterli-Columberg , Oberengstringen
Benedetto Vigne, Turitg
Daniel Vincenz, Vella
Erwin Vincenz, Vella
Gabriela Vincenz, Breil
Gian Luca Vincenz, Vella
Marlies Vincenz, Vella
Maurus Vincenz, Andiast
Mierta Vincenz, Andiast
Patric Vincenz, Savognin
Pierin Vincenz, Niederteufen
Valentin Vincenz, Buchs SG
Claudia Vinzens, Bubikon
Cornelia Vinzens, Ruschein
Josef Vinzens, Domat/Ems
Norbert Vinzens, Sedrun
Ribana Vinzens, Domat/Ems
Ursina Vinzens, Sedrun
Maribarla Vinzens - Hitz, Sedrun
Corina Vinzens-Loher, Luven
Bettina Vital, Uetikon am See
Samuel Vogel, Kölliken
Daniel von Aarburg, Chur
Erica Vonmoos, Turich
Nadya Vonmoos, Turich
Ester Vonplon, Castrisch
Michael Vonplon, Zürich
Vreni Vonplon-Caprez, Castrisch
Roland Vögtli, Scuol
Flavia Walder, Sevgein
Marcus Walder, Sevgein
Paulina Walder, Sevgein
Elisabeth Waller Schmid, Laax
Anita Wallnöfer-Caminada, Panaduz
Thomas Weber-Capaul, Zürich Turitg
Benedicta Weishaupt, Degen
Linus Weishaupt, Sagogn
Remo Weishaupt, Oberglatt
Roman Weishaupt, Cuira
Gabriela Welti, Luzern
Lucrezia Werner-Roman, Laax
Bettina Werro, Glion
Carmen Wetzel, Mustér
Cristina Wey, Scuol
Gian-Andrea Widera, Maladers
Helmut Widera, Sedrun
Manuela Widera, Chur
Valeria Widera, Wohlenschwil
Kuno Widmer, Sargans
Marc Widmer, Zürich
Arnold Wieland, Ilanz
Guido Wieland, Sumvitg
Daniela Wieland-Giger, Sumvitg
Mira Wiestner, St. Moritz
Bridget Wilkin, Laax
Nicholas Wilkin, Laax
Stephen Wilkin, Laax
Annette Willi, Domat
Annette Windlin Item, Luzern
Gion Giacun Winzap, Falera
Irena Winzap, Falera
Isidor Winzap, Falera
Sr. Silvana Winzap, Glion
Letizia Winzap-Deplazes, Falera
Letizia Winzap-Monn, Falera
Martina Wolf-Caflisch, Laax
Ladina Wüthrich, Zernez
Aita Zanetti, Sent
Claudia Zanetti - Schmid, Zizers
Gaudenz Zanetti - Schmid, Zizers
Gion Zarn, Hünenberg
Marcus Zarn, Landquart
Ivo Zen, Zürich
Annetta Zini, Cuira
Caspar Zollikofer, Turitg
Madlaina Zollikofer, Winterthur
Lukas Zurmuehle, Weggis
Markus Zurmühle, Weggis